Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Síla slov aneb pozor na to, co říkáme!

Málo kdo si uvědomí, že i ve vyřčeném slově je obrovské množství energie. A co vyslovíme (vyšleme), má vždy podobu energie, která se někde musí projevit, odrazit, vrátit. Především se jedná o silná slova, která říkáme pod vlivem emocí, ať už dobrých, nebo špatných.
Například věty jako: jsi úplně pitomý!, jsem neschopný!, na tohle nemám!, toto nezvládnu!, doufám, že tě něco zlého potká!.... apod., jsou velice silné věty, slova, která vždy s sebou nesou vlny energií, které mohou ublížit nejen druhým, ale i nám samotným.

Vždy, co vyšleme, to se nám i vrátí. Proto, pokud někomu řekneme něco zlého a dáme do toho silnou dávku emocí (vztek, nenávist, žárlivost, strach), musíme počítat s tím, že jsme právě vyhodili bumerang, který si k nám opět najde cestu.
Jestliže ve zlosti řekneme, že se někomu něco zlého stane, přivoláváme tím nízké energie nejen jemu, ale i sobě. Je to hodně podobné principu a řádu černé magie. Buďte proto opatrní, co říkáte, jak to říkáte, jaká slova volíte. Velice špatně se pak bere zpět to, co už jednou vyslovíme a zde nehovořím jen o fyzické rovině. Když už nám přeci jen něco zlého z úst ujede, ihned alespoň za zády překřižte ukazováček a prostředníček pravé ruky. Snížíte tím sílu energie.


Případně si 3x odplivněte přes levé rameno - je to symbol toho, že ubíráte záměrně sílu vyslané energii.

Zkuste záměrně ve chvíli klidu sedět, odpočívat a dokola říkat slovo ŠTĚSTÍ. Uvidíte, že během chvíle se budete skutečně cítit lépe a cítit nové energie.
Pokud jste unaveni a máte před sebou ještě kus práce, začněte dokola říkat slovo ENERGIE. Tím vysíláte energii, která se vám obratem vrátí v hojnější míře.
Když se pohádáte s partnerem, opakujte pořád dokola slovo LÁSKA.
Když vás cokoli bolí, říkejte několikrát za sebou slovo ZDRAVÍ.

Síla slov, ale i myšlenek je obrovská. Co myslíte, že se stane, když začnete urputně myslet na to, jen aby vás nebolela hlava? Samozřejmě vás bolet začne. A pokud si půjdete lehnout s myšlenkou: jen abych usnul/a - pak zaručeně budete ještě ve 3 hodiny ráno zírat do stropu....

Mesalinda
24.01.2014 12:24:49
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one