Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Tajemství paralelních světů - vedeme tam odlišný život?

Náš vesmír není jediný, naše existence má mnoho kopií a podob, které se vzájemně překrývají. To je velmi stručný popis výrazu paralelní svět. Fascinující téma pro všechny záhodology. Představte si vesmír jako různě napojené bubliny, kde se odehrává téměř to samé, jen s malými rozdíly.
Další existence Země, naší sluneční soustavy, naší galaxie... Další existence nás samotných. Všechno jsou to originály a zároveň i kopie. Vše vzniklo v jednom bodě času, jen v jiném prostoru.

O paralelní světy se zajímám už velice, velice dlouho. Vše okolo vesmíru mě vždy fascinovalo. Od cestování časem až po červí díry.
Černé díry mě lákají také, ale přeci jen ty červí jsou o příčku výše.
I řada vědců uznává reálnou možnost existence nás samotných, jen v jiném prostoru, v jiné "bublině vesmíru".
Prázdnota je oblast vesmíru, která obsahuje mnohem méně materiálu (hvězd, mlhovin, prachu a jiných složek), než je obvyklé.


Protože je náš vesmír relativně různorodý, prázdná místa nejsou ojedinělá, ale v tomto případě se enormní rozměr díry vymyká očekávaným vzdálenostem. Díra, nalezená v souhvězdí Eridana, je přibližně 1 miliarda světelných let široká a zhruba 10 000 krát větší než naše galaxie, nebo 400 krát delší než je vzdálenost k Andromedě, nejbližší "velké" galaxii. Je to důkaz existence paralelního vesmíru?
Rozměr díry je tak velký, že už na první pohled je jasné, že jej nelze vysvětlit pomocí žádných stávajících kosmologických teorií, ačkoli vědci chystají určitá vysvětlení, založená na zaručených teoretických modelech, která by mohla předpovědět existenci "obrovských zauzlení" ve vesmíru, známých jako topologické defekty.


Nicméně, profesorka fyziky, Laura Mersini-Houghtonová, z Karolínské university v Chapel Hill (University of North Carolina) podala ohromující tvrzení. Říká: "Standardní kosmologie nedokáže vysvětlit tyto obrovské kosmické díry" a pokračuje ve své průkopnické hypotéze, že obrovská prázdná místa jsou "... bezpochyby známky dalšího světa za hranicemi toho našeho". http://www.ideje.cz


V paralelním vesmíru jste, existujete, žijete stejně jako tady, jen tam mohou být menší odchylky. Místo syna máte dceru, místo psa kočku, můžete mít vysněnou práci, zatímco zde ji pracně ještě hledáte.
Co je ale velice zajímavé, je moje zkušenost s propojením naší vlastní mysli s jednou z dalších - z paralelních světů. V hodně hluboké meditaci jsme schopni se na naše druhé já napojit. Naše vlastní energie jsou identické, jsme to pořád my, jen prostě o kousek dále. Je možné se na sebe naladit a tím sami sebe ovlivňovat "na druhé straně" vesmíru.

Dejme tomu, že to je jakýsi Zákon přitažlivosti mimo náš prostor. Aniž bychom si to uvědomovali, když tyto kroky neděláme záměrně, můžeme naše přání realizovat v paralelním světě a naopak. Pak se nám dějí v životě věci, které nechápeme. Nepřivolali jsme si je a přesto zde jsou. Nepřivolali jsme se je my zde, ale my z druhého vesmíru. Energie nezná prostor ani čas, čili toto není nic nemožného.


Jak vysvětlíte deja vu nejjednodušeji? Samozřejmě tak, že je to vzpomínka, přenos energie na něco, co jsme my ve druhém vesmíru již zažili. Pokud máte chuť zkusit se napojit na sebe samotné a navázat kontakt, je to možné. A hlavně přínosné. Můžete si totiž navzájem domluvit, co potřebujete přitáhnout do života vy zde a vy "tam".


Postup: Lehněte si. Musíte být v absolutním klidu a sami. Postupujte stejně, jako byste chtěli meditovat. Vyčistěte si hlavu od všech pozemských myšlenek a vizualizujte si bílou kouli. Ze začátku to bude jen malá tečka, pak větší puntík, kolečko...čím se budete blížit, tím tato koule bude růst a růst, až ji budete vnitřním zrakem vnímat jako obří planetu. Začněte volat sami sebe.
Vyslovujte svoje jméno. Mluvte na sebe. Volejte v duchu stejně, jako byste volali na přítele na ulici. Může to trvat dlouho, někdy i 3 hodiny, pokud se vám ale kontakt podaří navázat, objeví se vám náhle v hlavě myšlenky, které nebudou vaše.

Respektive budou vaše, ale z paralelního světa. Dojde k plnému telepatickému napojení. Jestliže v tomto světě se rozhodnete pro spojení sami se sebou, rozhodnete se tak i v tom druhém (třetím čtvrtém, pátém...apod.) světě. Pravděpodobnost, že byste se na sebe napojili z více světů je mizivá, už toto spojení je náročné na energetický přenos a čím více vás samotných by se zapojilo, tím snižujete sílu energie.

Pokud se vám tedy nepodaří napojení, na 99% se podařilo v dalších světech. A jen u vás nestačila energie. Příště ji ze sebe tedy musíte vydat více. Více se zaměřit na vysílání myšlenek. Stát se obřím vysílačem k sobě samým. Jestliže ale zaznamenáte ve své hlavě nové myšlenky - které bezpečně poznáte, toho se nebojte - jste na sebe napojeni a můžete zkusit sami se sebou komunikovat. Radit si, vzájemně si pomáhat a opakovaně se na sebe napojovat.

Bude to probíhat podobně, jako když během dne v duchu hovoříte sami se sebou. Jen to bude intenzivnější a odpovědi, slova a věty budou přicházet mimo vaši kontrolu. Je to spojení v reálném čase, neohrožujete tím tedy ani přepis minulosti, či budoucnosti.


Neověřené informace a konspirační teorie hovoří i o výskytu trhlin v prostoru, kdy je možné do paralelního světa přejít. Otázkou je, zda je možné se i vrátit. Podle počtu osob, které záhadně zmizely a už nikdy nebyly nalezeny (ani jejich těla) je pravděpodobné, že se trhliny objeví jen na chviličku a poté se ihned stáhnou, brána se uzavře.

V USA je abnormální výskyt UFO a únosů mimozemšťany. Ve Velké Británii je abnormální výskyt nadpřirozených jevů a událostí. Je to dáno propojením a silou energií v našem světě. Konspirační teoretik by napsal, že velkou roli v tom hraje i královská rodina, která nemá s čistou lidskou DNA nic moc společného. A nejen ona.

Mesalinda
24.01.2014 12:13:50
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one