Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Osud si tvoříme sami

Štěstí a jeho energie vždy začínají u nás samých. Pokud nejsme schopni ho přijmout, nejsme schopni žít naplno. Štěstí (rozumějte energie s těmito dobrými vibracemi) nikdy nepřilnou na naše energie, pokud tam nedochází k rezonanci.

Znamená to, že ve chvílích, kdy myslíme negativně, bojíme se, přemýšlíme nad problémy a máme z toho zlé pocity, nerezonujeme se vším dobrým a pozitivním.
Když myslíme na zlé věci, vše s pozitivní vibrací se k nám nemůže dostat. Je to jako chtít k sobě přicvaknout dva magnety, když je otočíme. Odpuzují se. Nepřitahují. Naše myšlení, cítění vytváří budoucnost, osud, časovou linii.

Naše myšlenky tvoří to, co přijde.

Tohle je klad úspěchu a nezdaru. Kdo nevěří sám sobě, pochybuje, bojí se, není schopen tvořit si budoucnost, která vede ke štěstí a plnění toho, co chceme - BYŤ BY TO BYLO NA CESTĚ. POKUD NAŠE MYŠLENÍ JE NAGATIVNÍ, PAK VĚCI DOBRÉ, KTERÉ DO ŽIVOTA MAJÍ PŘIJÍT, ZŮSTANOU NAVŽDY ZA DVEŘMI. NESPLNĚNY A NEVYSLYŠENY.

Podvědomí je klíč ke všemu. K úspěchu nebo k prohře.
Proč se jednomu daří a druhý strádá? To není magie, ale vibrace a přitahující se energie….
Co vysíláme, to přijímáme.

Mesalinda, část textu Dr. Joseph Murphy, Nekonečný pramen vaší síly
24.01.2014 12:11:54
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one