Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Co nastane po smrti fyzického těla?

Tyto informace, údaje a zdroje z druhého břehu pocházejí z Knihy mrtvých. Sepsány byly postupně a po několika let tak, jak se dostávalo nových a nových informací od duší, které byly ochotny komunikovat.
Údajně v prvních okamžicích ještě nevíte, neuvědomujete si, že je vaše fyzické tělo po smrti, a žije jen duše. (Existují případy, kdy si fyzickou smrt duše nechce uvědomit, připustit a odmítá ji. Pak zde zůstává uvězněna jako duch).

Duše se postupně připraví k novému přerodu, nové cestě a učení. Jsou slyšet různé konverzace, slova, věty a volání, která již přicházejí "z druhého břehu".
Poté přichází pocit tepla a klidu, ticha, které vystřídají zvonivé zvuky (přikláním se k Andělům, kteří na nás už čekají).
Následně se otevírá cesta do jiného světa - tedy mimo naši realitu.

Nazýváme ji světelným tunelem. Jako průvodce přichází posel smrti, který je připraven nás s láskou převést zpět domů. Do míst, odkud naše duše pochází a kde je skutečně doma.

Často ještě před touto cestou vám posel smrti ukáže, přehraje celý váš život, abyste jej zhodnotili a případně našli chyby. Posílili své životní zkušennosti, viděli stupeň vývoje vaší duše. Poté je na vás, zda s poslem odejdete do světla, nebo se rozhodnete zůstat.

Neexistuje způsob, jak duši donutit jít do světla - musí chtít sama a dobrovolně. Vyjma stavu, kdy patří do Očistce, tam je uvržena téměř ihned.

Dle dostupných informací se každá duše pak svobodně rozhodne, kdy chce pokračovat ve svém učení, případně napravit chyby (karmická zátěž) a vstoupit do nového těla, vrátit se na Zem. Může si i zvolit své úkoly a prožitky.
Čím náročnější cestu si vybere, tím rychleji se duše vyvíjí a roste.
V nejvyšší fázi vyspělosti a dozrání se pak může stát pozemským Andělem, nebo Andělem z Vyšších sfér, Ochráncem, Duchovním rádcem.

Mesalinda Kniha mrtvých. Rok vydání 1859
24.01.2014 12:18:43
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one