Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Plačící Andělé: Nebezpečí, které často přehlížíme

Určitě jste se s nimi již setkali. Na obrázku, viděli jejich sochu, spatřili je ve filmu, v seriálu... Anděl, který si zakrývá oči a pláče. Anděl, který selhal ve svém poslání a není schopen přinést už nic dobrého. Anděl, který odvrátil svoji tvář i energii od dobra.
Kdo je citlivý na energie a setká se s tímto Plačícím Andělem - a je zcela jedno, zda jde o obraz, nebo sochu - vycítí, že energie, které vyzařuje, nejsou vůbec dobré.
(I proto se na přiložený obrázek nedívejte zbytečně dlouho!)
To, že tyto Plačící Anděly můžeme spatřit i ve filmech, jim neubírá nic na nebezpečnosti a nespadají jen do světa pohádek a fantazie. Naopak. Vyzařují ze sebe energie smutku, neštěstí, samoty, bolesti.


Pokud byste Plačícího Anděla měli doma, jeho destruktivní energie by se vám prosákly až do morku kostí.
Pomalu, nenápadně a nebezpečně. Buďte proto opatrní.

Není Anděl jako Anděl. A Plačící Andělé nemají nic společného s těmi, kteří nás hlídají, pomáhají, střeží. Tyto bytosti selhaly a už nikdy z nich nevzejde nic krásného. Vyzařuje z nich jen opar bolesti a smutku, smrti. Jsou uvězněni navždy.

PROTO SE OD NICH VŽDY DRŽTE CO NEJDÁL A NIKDY SE NA NĚ NEDÍVEJTE PŘÍLIŠ DLOUHO.
24.01.2014 12:01:22
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one