Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Jsou duše zemřelých stále s námi?

Otázky okolo smrti zde vždy byly, jsou a budou. Toto téma zajímá lidstvo od pravěku a faktem je, že názory na to, co je vlastně po smrti, se značně liší. Jisté je jedno: naše mysl (duše) je čistou energií, která nemůže jen tak zmizet, vyprchat a vypařit je.
Energie zůstává.
Fyzické tělo tedy smrtí skutečně končí, ale naše vědomí nikoli. Na tomto se shoduje většina odborníků, vědců, ale i šamanů a čarodějek.

Možná si ještě někteří z vás pamatují, že jsem nabízela ve svých službách i komunikaci, napojení se na zesnulé. Už tuto službu nenabízím, nedělám, protože jsem zjistila, že duše (energie, vědomí) zemřelých ne vždy o tyto vynucené kontakty stojí a i když chtějí komunikovat, často jim to pak brání jít "za světlem".
Pokud energie zesnulého s námi chce a potřebuje hovořit, vždy si najde cestu, jak to udělat.


Nutit bychom je ale k tomu neměli. Navíc, ne vždy je možné kontakt s danou zesnulou osobou navázat. Od chvíle smrti fyzického těla se vědomí (můžeme říkat i "duch") drží u svého těla zhruba hodinu, dvě. Poté často "obchází" blízké a rozloučí se. Toto zaregistrují jen lidé s vyšší vibrací životní energie.

Pokud duše zemřelého nemá zde na Zemi nic, co by ji drželo (a zde těch faktorů, které duším nedovolí odejít za světlem je strašně moc. Od silných emocí pozůstalých, kdy prosíme, aby zůstali, po pocity viny, vědomí že něco nedokončili, že musejí něco dokonat, říci, udělat...apod.), odchází za světlem - známým tunelem, tedy cestou mezi světem energií živých (ve fyzickém těle) a mrtvých (slovo, které používáme my, ale ve skutečnosti jde jen o vědomí a energii bez fyzické skořápky).

Zde vědomí projde očištěním, hodnotí svůj život, přicházejí na řadu karmické obrazy a úkoly. A také volba, kdy a do jakého těla opět půjde, jaký si nese životní úkol, či zůstane ve vyšší formě Ochránců (na to je ale třeba dospět k určitému stupni dokonalosti).

V této fázi jsme stále schopni s touto dušičkou navázat spojení. Ve chvíli, kdy ale vstoupí do nového fyzického těla, už pochopitelně tato možnost mizí. Pak nastává to, že při seancích se dané duše nedočkáme, či se na nás nabalí nízké energie, primitivní bytosti, které si rádi za naše milované vydávají.

A toto je stádium nebezpečné, protože tyto primitivní energie mají tendence nabalit se na energie naše (láká je světlo, teplo a vibrace), což může přinést do života veliké problémy. (Změna chování, psychické poruchy, drogy, alkoholismus, schizofrenie, atd.).

Proto jsem už mockrát psala, že seance není hra a není radno tuto praktiku brát jako zpestření dlouhých chvílí, či ji dát podobu společenské zábavy.

Pokud vám odejde milovaná osoba, věřte, že bude-li chtít, potřebovat, přijde a spojí se s vámi sama. Nevynucujte si to, nechtějte navazovat kontakty za každou cenu.
Navíc jsou duše, které doslova skáčou z jednoho těla do druhého. Takže pár hodin po smrti jejich fyzického těla již mohou být v těle novém, jako novorozeně. A pak není možné s nimi už jakýkoliv kontakt navázat.

Mesalinda
24.01.2014 11:55:46
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one