Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Sugesce před usínáním: Vyberte si, co se vám má zdát

Náš mozek je velice citlivý a vnímavý na sugesce všeho druhu. Od těch nežádoucí až po ty, které nám vyhovují a líbí se. Mezi ně patří i sugesce toho, jaký sen chceme, aby se nám v noci zdál. Já tuto praktiku provozuji už asi šestou noc po sobě a je skvělá :o)
Líbí se mi, že si naprogramuji to, co já sama chci a nebude se mi tak zdát zrovna to, co můj mozek náhodně vybere z podvědomí a přenese do snů.

Postup je velice snadný - nejefektivnější je, když si jdete lehnout až ve chvíli, kdy jste skutečně ospalí a cítíte, že usnete během chvíle. Stavy, kdy se převalujeme v posteli hodinu, dvě a ne a ne zabrat nejsou pro tuto sugesci vhodné, špatně pak funguje už z toho důvodu, že vsugerovávat si něco dvě hodiny je únavné a nudné.
Jakmile se zavrtáte do peřin, zaujměte příjemnou polohu, ve které běžně usínáte, zavřete oči a začněte si v duchu dokola a dokola opakovat: "Bude se mi zdát o...."
Vydržte větu v duchu říkat opravdu až do chvíle, než usnete, kdy odplujete na vlnách snění.

Nepředstavujte si vizuálně onen sen, jen odříkávejte slova a myslete na ně. Já takto měla naposledy úžasný sen o moři.
Můžete si vsugerovat i živé sny, plné barev - já jsem jen dokola opakovala "chci mít živé sny...". A věřte, tu noc opravdu moje sny zářily jak duha.

Tato metoda ale funguje jen u věcí, které váš mozek zná. Na které zná odpovědi a obrazy. Pokud byste si vsugerovávali, aby se vám zdálo o něčem, nač odpověď neznáte ani na nevědomé úrovni, fungovat to nebude.
24.01.2014 12:06:41
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one