Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Magický tip pro rychlý spánek

Nemůžete spát? Máte problémy s usínáním? Existuje způsob, jak rychle a v klidu upadnout do hlubokého spánku, který vás dobije energií a uvolní během spánku negativní energii.
Lehněte si do postele na záda. Uvolněte tělo. Ruce volně natáhněte podél těla. Snažte se z hlavy vypudit všechny myšlenky. Pokud to nejde, představujte si, že stojíte na rozlehlé louce plné květin. Je jasný a slunečný den. Pofukuje příjemný vánek. Všude je klid a mír.

Začněte dýchat tak, abyste cítili, že vám každý nádech jde až do břicha. Bříško se při každém nádechu musí zvednout. Tedy nikoli prsa, ale bříško.
Postupně, pomalu prodlužujte každý nádech.

Dýchejte pomaleji a pomaleji. V myšlenkách stále stojíte na louce, pozorujte květiny, motýlky, modrou oblohu. Dýchejte stále pomaleji a pomaleji.....hodně zhluboka.
Začněte odpočítávat od 20 do nuly a každým nádechem.

Během okamžiku upadnete do hlubokého spánku.

Mesalinda
24.01.2014 12:05:40
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one