Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Jak sny proměnit v realitu

Sny nejsou pouhý dým. Prozrazují nám také něco o našem podvědomí a mohou nás upozornit na věci, které během svého všedního dne často přehlédneme. Tak se nám případně dostanou do rukou klíče, abychom ten či onen problém dokázali řešit. Všeobecně se tedy doporučuje zapisovat si své sny do deníku.
Na druhé straně nejsme svým snům jen vystaveni, neboť je můžeme současně i vědomě řídit. Tak je možné se napojit na osoby, situace a během snu ovlivňovat jejich jemnohmotný vzorec. To se může stát během snu náhodně, avšak je lepší, jestliže si takový cíl stanovíme před usnutím.

Pokud v tomto ohledu chcete být aktivními, promítněte si svůj cíl před svým duševním zrakem - může to být žádoucí situace, nebo určitá osoba. Pokud váš cíl nabude formy, překřižte prostředníček a ukazováček na obou rukou a dotýkejte se vždy ukazováčkem příslušného prsteníčku. Toto postavení uchovejte, dokud se samo neuvolní, nebo dokud neusnete.


Pravděpodobnost, že tu noc budete snít o situaci, kterou jste si představovali, je pak velice vysoká. Pokud se sen dostaví, budete také jeho režisérem. Čím na svůj sen dokážete intenzivněji působit, tím silnější vytváříte impulz a o to větší je šance, že prostřednictvím magie svých snů vytvoříte skutečnost, realitu, dle svého (pozor, toto nefunguje při úmyslné manipulaci).

Mesalinda, Část zdroje: Bílá magie
24.01.2014 12:08:21
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one