Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Rituál Uzavření kruhu: Pro ukončení všech negací v životě

Máte pocit, že se ve svém životě, nebo v nějaké záležitosti motáte stále a pořád jen v začarovaném kruhu a výsledky se ne a ne dostavit? Pak je pro vás tento rituál více než vhodný. Díky jeho energiím se bludný kruh uzavře a toky energií, které ho drží při životě, ustanou.
Rituál je vhodný dělat v pátek a v neděli, když Měsíc dorůstá, nebo je v Úplňku.
Potřebujete svíčku ve tvaru kruhu /tedy ne svíčky ve tvaru kostky, hranolu apod./. Barva svíčky by měla být modro-žlutá. Další přidané barvy nevadí, ale modrá a žlutá barva nesmí chybět. Je možno použít i svíčky 3: modrou, žlutou a bílou - všechny kulaté. Čím větší průměr, tím lépe. Vysoké a hubené svíčky nejsou pro tento typ rituálu moc vhodné.

Svíčku /svíčky/ postavíte na zem a provázkem uděláte kruh dost velký na to, abyste si do něj sedli i vy - vešli se tam. Barva provázku by měla být bílá. Zapálíte svíčku /svíčky/, uvolníte se, jak jen to bude možné. Pokud budete mít čas chvíli meditovat, bude to pro rituál ještě lepší.


Zavřete oči a začnete maximálně myslet, soustředit se na situaci, ve které se motáte dokola a dokola.
Poté, až bude vizualizace hodně silná, 3x za sebou řeknete: "Kruh okolo mě je kruhem, ve kterém se motám ve svém životě. Beru mu jeho sílu a uzavírám ho jednou pro vždy. Beru mu jeho energii a uzavírám jeho vliv na mou osobu a na můj život."
Tyto věty řekněte nahlas a dejte na ně důraz. Pevný rozkazovací tón je nezbytný.
Opatrně vstanete, abyste nohou nešlápli mimo kruh z provázku. Ten ze země zvednete levou rukou tak, aby se při prvním vašem kroku už nedotýkal země.
Svíčky musejí stále hořet.
Nůžkami provázek rozstříháte na kousíčky a ty pak vysypete na hromádku před hořící svíčku /svíčky/.
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ Z ROZSTŘÍHANÝCH KOUSKŮ NEDĚLEJ KRUH, ANI NIC, CO BY PŘIPOMÍNALO KOLO.

Takto necháte kousky provázku ležet před svíčkou alespoň 30 minut. Není nutné u svíčky už být - pouze hlídejte, abyste nevyhořeli.
Zhruba po 30 minutách kousky provázku vezmete, půjdete ven /musíte stát na zemi - půdě/trávě/ a hodíte je levou rukou přes pravé rameno. Neohlížejte se kam, a jak dopadly. Běžte zpět domů a nyní svíčky můžete sfouknout.
Už nikdy je nezapalujte.

Mesalinda
24.01.2014 11:12:43
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one