Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Rituál se svíčkou pro štěstí v životě

Tento rituál je mým originálem, mám ho ráda a opakuji ho pravidelně (nechybí ani v mé Knize stínů). Vyslané energie jsou silné, jediným mínusem je, že nevydrží navždy. Proto je ideální rituál opakovat každý týden: ve středu nebo v neděli.
Připravíme si svíčku světlé barvy (modrá, žlutá, růžová, zelenkavá…). Pokud svíčky děláte sami, je úplně nejlepší si ji pro tento rituál udělat.
Svíčku lehce potřeme olejem s květinovou vůní (láká víly, které nesou v hojné míře energie štěstí). Při potírání olejíčkem vyslovíme: "Od této chvíle štěstí se mě už jen drží, Moje sny už nejsou pouhou vizí. Vše, co chci se rázem plní, Štěstí se okolo mě už navždy vlní. Všechen strach, bolest a stres jednou pro vždy mizí. K neúspěchu a smutku zahazuji klíč, Vše zlé je navždy pryč!"

Svíčku zapálíme. Je potřeba ji nechat zcela vyhořet, ale nemusí to být v jeden den. Můžete je opakovaně zapalovat třeba 4 večery za sebou. Důležité je, aby vyhořela tak, že sama zhasne.
Poté ji můžete vyhodit.

Mesalinda
24.01.2014 14:08:32
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one