Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Zakřiknutí je stejně nebezpečné jako přivolání zla - jak se mu bránit?

Určitě jste se už setkali s lidmi, kteří rádi sýčkují a věty typu: … Tohle dopadne špatně!...., …to už je celé v háji… … z toho bude hrozný problém… - používají častěji, než je zdrávo.
Nebezpečí tkví v tom, že cokoli zakřiknout a cokoli přivolat je reálné a snazší, než si lidé uvědomují. Stačí jedna "nevinná" věta a na problém může být zaděláno. Každé vyslovené slovo, každá vyřčená věta v sobě nese energii, kterou vysíláme a která se vrací.
Ostatně, o síle slov jsem psala už mockrát.
Jak se účinně ale bránit ve chvíli, když osoba vedle nás začne takto sýčkovat a my nechceme, aby její slova dopadla na nás?


• Úplně nejjednodušší je v ten moment, kdy vypustí nebezpečná slova zkřížit ukazováček a prostředníček na pravé ruce. Je to symbol pro zablokování všech destrukcí.
• Další možností je slova přehlížet absolutním mlčením. Nic nekomentovat, nereagovat na to, co bylo vyřčeno. Důsledně se bránit reakci a odpovědi. I kdybychom se měli otočit na podpatku a odejít.
Ve chvíli, kdy na dané věty začneme jakkoli reagovat, reagujeme už na vyslanou energii a tím pádem ji i přijímáme. Na toto si opravdu dávejte pozor…

Člověk má v sobě dané tendence oponovat, vyvracet sýčkování, nebo uklidňovat - ovšem je to zbraň, která se snadno otočí proti nám.
Vyhněte se i slovům jako: "Nech toho!". I to je totiž už reakce. Byť negativní. Proto totální ignorace je tím nejbezpečnějším, co můžete pro sebe udělat.

Mesalinda
24.01.2014 12:30:16
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one