Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Útoky černé magie: první pomoc

Útok černé magie většinou spolehlivě poznáme, aniž bychom o to stáli... Většina lidí bez problému dokáže vnímat cizí síly, a to i na dálku.
Útok černé magie se nejčastěji projevuje tak, že jsme náhle nesmyslně fixováni na jednu osobu, na dění, na určité místo. Příznaků může být nespočetně a většinou jsou vždy silně rušivé, nepříjemné, stresující….
Tělesně útok temnoty pocítíme nejasným chladem, pocitem, jako když nám husa přejde po hrobě, ježením vlasů, nebo pocitu, že za námi někdo stojí...
Stejně tak můžeme slyšet podivné, až nereálné zvuky a hluk. Pokud v době těchto příznaků opustí kočka místnost, tvrdí se, že jde skutečně o útok černé magie.

Přenosy černé magie vždy probíhají v oblasti zad. Ovšem neděste se, pokud výše uvedené symptomy zaznamenáváte. Může se jednat o pouhé duševní rozpoložení, deprese, či předtuchu.Pokud přesto máte pocit, že na vás temná magie útočí, vyzkoušejte relaxační očistný rituál: Zapalte 3 bílé svíce.
Stoupněte si pod chladnou sprchu a maximálně se snažte navodit pocit, že voda vše zlé odvádí. Sprchujte se tak dlouho, jak jen to je možné.
Nenechte myšlenky toulat, snažte stále mít před očima obraz temného mraku, který od vás odplouvá.
Po sprše se nesušte, ale nechte své tělo uschnout samo, na vzduchu.
Oblečte si čisté šaty a opět obličej a ruce opláchněte pod ledovou, tekoucí vodou.
Znovu myslete na to, jak vše zlé od vás odplouvá.
Závěrem si představte, jak zbytky negativní energie odcházejí přes vaše nohy přímo do země. Pokud vám to pomůže, můžete je i "zadupat" a navěky tak pochovat.

Mesalinda
24.01.2014 12:35:24
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one