Záhady,tajemno,esoterika...

Už dávno se zajímám o esoteriku,přečetla jsem spoustu knížek,ted v době intenetu čtu z něj.Nyní mě napadlo,že vše co mě zajímá schromáždím na tyto stránky.Vše je převzaté,jen to chci mít na jednom místě a občas si v tom něco vyhledat a přečíst.Jsou tu odkazy odkud čerpám.

Kletba: nebezpečí, které může zničit život

Kletby III. kategorie jsou ty s kterými se setkáváme nejčastěji v běžném životě.
Věty se smyslu: já si nic nepamatuji, mám smůlu, jsem blázen.... - Jsou pomalé, ale zato velice účinné. Proklínáte se jimi sami skoro každý den nebo proklínáte své známé, aniž byste si to uvědomovali. Takové kletby se dají zrušit změnou příčiny a následků. A jako prevenci je dobré používat pozitivní myšlení...
Neproklínejte se!

Kletby II. kategorie
S kletbami II. kategorie je to o trochu složitější. Je to cílená kletba s úmyslem poškodit nebo ublížit druhému.
Věty ve smyslu: proklínám tě, ať máš smůlu v životě... nebo přeji si ať zemřeš... Většinou mají emocionální podtext. Vztek nebo strach dodává kletbě na její síle a účinnosti. Některé jsou podmíněné časově (omezené na určitou dobu), jiné zase úkonem (kletby majitelů diamantů...).


Existují různé amulety, které vás budou chránit, jsou různé ochranné magické obřady a rituály na zrušení kletby II. kategorie. Pokud znáte přesnou proklínací formuli, pak se dá velice jednoduše zrušit, změnit její následek nebo vrátit zpět proklínači.


Kletby I. kategorie
Tak tohle už bývá práce opravdového mága, čaroděje, černokněžníka... V životě jich je velice málo, kletba na objednávku od černého mága také není zrovna zadarmo. Je to v podstatě kletba II. kategorie, ale má tzv. háček neboli pojistku. Projevuje se to tak, že v případě pokusu o zrušení prokletí se může zdvojnásobit její účinek nebo odeklínač na sebe přijme část toho prokletí, event. ho poškodí jiným způsobem.

Některé háčky mohou zasáhnout karmu. Bez znalosti proklínací formule je velice problematické zrušit tuto kletbu....

Zdroj: Kniha kouzel
24.01.2014 12:31:25
janickahercog
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one